Koppar 3 st Kina
2015-10-04
330664
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR, 3 st, Kina, Qianlong, porslin, dekor i famille rose färger delvis förgyllt föreställande fågel bland blommor, höjd ca 6 cm
Visas på Geijersgatan
Smärre nagg och slitage