Kriser
2015-10-08
330650
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISER, 3 st, 1800-tal, med skulpterade fästen, i trä och ben, längd 27-41 cm
Slitage