Golvlampor
2015-09-28
330623
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, EWÅ, Värnamo, 1900-talets senare del, gulmetall, höjd ca 130 cm
En fotkontakt utbytt till handkontakt, bruksslitage