Skålfat Kina
2015-09-28
330608
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, längd ca 34 cm
Glasyrnagg