Ilse Dulmanis olja
2015-09-27
330562
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ILSE DULMANIS (samtida), "Modellstudie", monogramsignerad ID, olja på duk, 34x25 cm