Harald Lindberg akvarell
2015-09-27
330489
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Motiv från Storulvån, signerad och daterad Harald Lindberg 1975, akvarell, ca 27 x 38 cm