Anders Zorn 1860-1920
2015-10-04
330459
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920), "Sommar", ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm
LITTERATUR: Se Hjert & Hjert S. 248.
Visas på Geijersgatan
Något gulnad