Georg Pauli
2015-10-04
330444
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935), föreställande kvinna och man, olja på duk, signerad, 55x45 cm
Visas på Geijersgatan