Bordslampa skärm i plåt
2015-09-26
330420
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, vitlackerad plåt, höjd ca 51 cm
Senare bemålning på skärmen, slitage