Angelica Wiik litogari
2015-09-26
330414
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Musettdam", signerad Angelica Wiik, E:A, färglitografi, ca 58x20,5 cm, oramad