Angelica Wiik litografi
2015-09-26
330412
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Zebra-divan", signerad Angelica Wiik, 276/290, färglitografi, ca 42x61 cm, oramad