Angelica Wiik litografi
2015-09-26
330409
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, 17/290, färglitografi, ca 87x28,5 cm, oramad