Gunnar Zetterström oljemålning
2015-09-26
330395
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Käringön, signerad G Zetterström, olja på pannå, 22,5x30 cm