Bengt Nordenberg akvarell
2015-09-26
330394
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT NORDENBERG (1822-1902): Landsväg med hästekipage, monogramsignerad och daterad -49, akvarell, ca 16 x 21 cm