Bojan 1800-tal
2015-09-29
330387
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av lyckotecken och blommor, höjd ca 22 cm
Nagg, tillverkningsdefekter