Scarabéer och fajansfigurer efter antiken
2015-10-08
330317
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCARABÉER, 38 st, efter antiken, FIGURER, 10 st, fajans, efter antiken
Skador och lagningar