Roland Svensson litografi
2015-09-26
330304
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgårn", signerad Roland S, 85/285, färglitografi, ca 38x50 cm