Skåp 1900-tal
2015-09-26
330279
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, skuren dekor, glasade dörrar, 3 hyllpan i glas, orientaliskt, höjd ca 132, 76 x 50 cm, Nyckel finns
Slitage, Nyckel finns att avhämta vid Utlämingen