Corneille litografi
2015-09-26
330235
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010):"Les Baigneues" signerad och daterad Corneille ´63, färglitografik, 35/(75, ca 40x51 cm