Vas Kanton
2015-09-28
330211
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, Kanton, 1900-talets första hälft, dekor med skulpterade dekorhänklar samt motiv av figurscener, höjd ca 19,5 cm
Slitage