K G Nilsson färglitografi
2015-09-27
330195
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KG NILSSON(född 1942): Coda, komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1995, 46/50, färglitografi, 35x35 cm