Golvlampa 1950-tal
2015-09-24
330172
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, tre ljuspunkter, svartlackerad metall, höjd med lampfäste, ca 150 cm
slitage, något böjd arm