Holländskt Lanskap
2015-09-26
330067
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EMIL FRÖHLICH (1862-1950), Holländskt Landskap, signerad E, Fröhlich, olja på duk, 33 x 44 cm
Krackelering