Gunnar Zetterström, Stockholmsmotiv
2015-10-03
330059
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, vy mot riddarholmen från södershöjder, signerad G Zetterström, olja på pannå, 54x44 cm