Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910-2002): Dam i tankar, signerad och daterad Ekdahl 38, olja på duk, 43x34 cm
Zustandsbeschreibung
330054
2015-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner