Bordslampfot jugend
2015-09-26
330045
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets början, jugend, nysilver, kvinna hållandes en blomsterkorg, höjd ca 44 cm
Nysilver med slitage, sockel i gulmetall, senare kablage