Peter Dahl litografi
2015-09-25
329978
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Den stora Balen,
litografi, signerad, daterad, numrerad e.a. 36 x 43,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.