Soffbord
2015-09-25
329976
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, teak, Danmark, mönsterfanerad skiva, hylla, höjd 49,5, diameter 60 cm
Slitage