Carl Lutherander oljemålning
2015-09-25
329935
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Skärgård, signerad Luthander, olja på pannå , 51 x 61 cm