Karin Olsson oljemålning
2015-09-25
329930
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): "Skuggor i grönskan", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 40x31 cm
Historik: Konstnären verksam i Gnarp Jämtland