Oljemålning motiv med trojka
2015-09-25
329915
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Trojka i vinterlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 60x90 cm