Orientmatta
2015-10-05
329753
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORIENTMATTA, troligen Kaukasien, ca 138x101 cm
Ställvis slitage, trampveck, hörn med lagning