Philip von Schantz färglitografi
2015-09-24
329710
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Björkved, signerad och daterad v Schantz -77, färglitografi, 89/150, bildmått ca 54x43 cm