Lennart Jirlow
2015-09-24
329658
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Paret på balkongen", signerad L Jirlow, E.A (epreuve d´artiste), färglitografi 1976, 46x61cm, Mourlotstämpel, japanpapper
Fuktfläckar på blades underkant