Orientmatta
2015-09-24
329608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 445x297 cm
Lagning, ställvis slitage, kant med fläckar