Minnesring 18 k guld England 1800-tal
2015-09-27
329596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINNESRING, 18 k guld, dekor med svart emalj, Sheffield 1800-talets första del, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 6 g
Emaljskador