Lampa
2015-09-23
329538
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAMPA, 1950/60-tal, elektrifierad, svartlackerad stomme i metall, tredelad fot, polykrom skärm, höjd ca 112 cm
Smärre slitage/skador