Sven Lidberg färglitografi
2015-09-23
329510
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG, (1944-2009): Lantlig dramatik, signerad Sven Lidberg, 230/270, färglitografi, ca 46x36 cm