Serveringsbricka silver
2015-09-27
329469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RÅSTRÖMS SILVER & NYSILVERFABRIK, serveringsbricka, silver, E. Råström, dekor med vågband i relief, Stockholm 1970, diameter 33,5 cm, vikt ca 1006 g
Repor, buckla, bruksslitage