Carl Larsson etsning
2015-09-24
329435
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL LARSSON, efter (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm
Gulnad