Flintlåspistol
2015-10-08
329420
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, svensk, omarbetad m/1738, längd 54 cm
Skador, lagningar, kompletteringar