Bordslampor i mässing Aneta
2015-09-23
329415
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANETA, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, märkta Aneta, svarta senare veckade skärmar, höjd med skärm ca 62 cm
Slitage, lampfäste med skada