Ljusstakar, skålar och skrin porslin
2015-09-23
329405
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSUPPSATS, LJUSSTAKAR, 2 st, GALLERSKÅLAR, 2 st, SKRIN, porslin, 1900-talets första hälft, olika europeiska tillverkare, skulpterad dekor i form av blommor, höjd ca 4,5-18 cm
Skador