Anna Rosenbäck oljemålning
2015-09-23
329404
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Stilleben med rosor, signerad och daterad A. Rosenbäck 15, olja på duk, ca 50x40 cm