Lena Linderholm
2015-09-23
329403
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, 55x77 cm