Ljuskrona
2015-09-24
329373
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, för 5 ljus, höjd ca 60 cm
Skador