Evald Björnberg olja
2015-09-24
329251
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Blommande Mandelträd, signerad Björnberg -32 ?, olja på pannå, 21 x 26 cm