Evald Björnberg
2015-09-24
329248
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Landskap, signerad Björnberg -42, olja på pannå, 23 x 32 cm