Olle Hjortzberg oljemålning
2015-09-21
329228
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), Motiv från västkusten, signerad Olle Hjortzberg, OH 36, olja på pannå, 43x56 cm