Roland Svensson färglitografi
2015-09-21
329226
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON(1910-2003): Marsmorgon-Torö, signerad Roland S. HC, färglitografi, 55x43